Wynajem aut dostawczych - Wałbrzych

Naszą ofertę kierujemy nie tylko do klientów indywidualnych, ale również biznesowych, poszukujących samochodów dostawczych na wynajem. Oferujemy bogato wyposażone modele, zapewniające komfort podczas jazdy oraz pozwalające na przewiezienie towaru na europalecie.

Samochody dostawcze na wynajem – modele

Nasi klienci mogą skorzystać z kilku modeli, które można dopasować do indywidualnych potrzeb. W skład naszej floty wchodzą takie pojazdy jak m.in.:

  • Dacia Dokker,
  • Ford Transit Connect,
  • Fiat Ducato.

Ford Transit Connect pomieści 5 osób oraz jedną europaletę, co czyni z niego dobre rozwiązanie dla firm, które szukają pojazdu do przewiezienia towaru oraz przetransportowania pracowników. Silnik diesla świetnie sprawdzi się w tracie, a udogodnienia, takie jak m.in. klimatyzacja, zapewnią komfort podczas jazdy. Innym modelem o podobnych parametrach jest Dacia Dokker, fabrycznie wyposażona w instalację LPG, zapewniającą ekonomiczną jazdę.

Klientom poszukujących modeli z bardziej pakowną przestrzenią ładunkową, polecamy samochody marki Fiat. Modele Ducato w wersji L4H2 oraz L4H3, posiadające moc 150KM oraz 180KM świetnie sprawdzą się do przewiezienia wszelkich towarów. Wspomniane modele wyposażone zostały w pakowną przestrzeń ładunkową o wymiarach 4,07×2,2m oraz 2×2,12m.

Wszystkie modele dostawcze na wynajem są nie tylko praktyczne, ale również wygodne, zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów. Wyposażone zostały w nawigację, tempomat, klimatyzację oraz szereg innych elementów, zapewniających komfort podczas użytkowania.

Wynajem samochodów dostawczych

Umożliwiamy wynajem samochodów w wymiarze krótkoterminowym oraz długoterminowym. W przypadku wynajmu pojazdu na okres przekraczający 14 dni, cenę ustalamy indywidualnie z każdym klientem, odpowiednio pod kątem jego indywidualnych potrzeb.

Wypożyczalnia samochodów Golden-cars.pl oferuje w pełni sprawne pojazdy, których stan techniczny jest regularnie sprawdzany. Dzięki temu, nasze samochody są nie tylko wygodne, ale przede wszystkim bezpieczne.

W celu uzyskania odpowiedzi na jakiekolwiek pytania związane z naszą flotą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Auta dostawcze w wariancie krótkoterminowym a ceny

O ile długoterminowy najem aut dostawczych wymaga doprecyzowania wielu indywidualnych czynników, o tyle przy wypożyczaniu pojazdów na okres nieprzekraczający 14 dni stosunkowo łatwo jest określić precyzyjną cenę usługi.

W Golden-Cars zależy nam na jasnych i klarownych zasadach współpracy, pozbawionych ukrytych zapisów czy opłat, w związku z czym do dyspozycji naszych klientów oddajemy szczegółowo opisany cennik wynajmu samochodów dostawczych. W dedykowanym do tego celu dziale odnajdą Państwo precyzyjne informacje o koniecznych do poniesienia dobowych kosztach w zależności od m.in. pojemności pojazdu, jego klasy oraz konkretnego przedziału czasowego wypożyczenia. Dzięki temu z łatwością można odnaleźć w naszej ofercie auta dostawcze dopasowane nie tylko do indywidualnych potrzeb pod względem swojej specyfiki, ale również do Państwa możliwości finansowych.

Aby zapewnić Państwu pełny obraz warunków współpracy, w cenniku w wyraźny sposób uwzględniliśmy także informacje o limitach kilometrów, kosztach ich przekroczenia czy też wysokości kaucji. Przejrzysty schemat naliczania opłat i jasne zasady realizowanych przez nas usług w połączeniu z wygodnym formularzem rezerwacji wynajmowanych pojazdów dostawczych pozwoli Państwu pozyskać pojazd w sposób szybki, bezpieczny i ograniczający do minimum formalności.

Wypożyczalnia samochodów dostawczych – Wałbrzych i cały Dolny Śląsk

Jeśli chodzi o oferowane przez nas na wynajem samochody dostawcze Wałbrzych, Świdnica czy innego duże miasta usytuowane na Dolnym Śląsku stanowią podstawowy obszar naszej działalności. To, że większość naszych klientów pochodzi z tych obszarów, nie oznacza jednak, że nie zajmujemy się również obsługą pozostałych miejscowości zlokalizowanych we wspomnianym województwie. Do Państwa dyspozycji pozostajemy zatem 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu w obrębie całego Dolnego Śląska, bez względu na stopień oddalenia wskazanego przez Państwo adresu od naszej siedziby.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z usytuowaną nieopodal Wałbrzycha wypożyczalnią samochodów dostawczych Golden-Cars.