Wypożyczalnia busów dolnośląskie

Przygotowaliśmy doskonałe rozwiązanie zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm, poszukujących komfortowego środka transportu. Jeżeli planujesz rodzinną wycieczkę, wakacje z przyjaciółmi czy wyjazd służbowy dla kilku pracowników, wynajem busa jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie!

Wynajęcie busa pozwoli Ci zmniejszyć koszty paliwa, w odniesieniu do sytuacji, gdy zaangażowane musiałyby zostać dwa auta. Busy są także znacznie wyższe i bardziej przestronne niż auta osobowe, przez co z pewnością zapewnią większy komfort podczas jazdy.

Nowoczesne samochody do przewozu osób

Nasze pojazdy pozwalają na wygodne podróżowanie kierowcy wraz z ośmioma pasażerami. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na rodzinny wyjazd, czy konferencje, szkolenie bądź imprezę integracyjną, busy dowiozą Cię na miejsce, a nowoczesne rozwiązania, zapewnią wygodę nawet podczas długiej podróży.

Jeśli z jakichś powodów nie możesz lub nie chcesz prowadzić, możesz zdecydować się na wynajem busów z kierowcą, który dzięki doświadczeniu i umiejętnościom, zapewni Wam bezpieczeństwo podczas nawet długich tras. Warto wspomnieć, że zgodnie z prawem, busy oferowane przez firmę Golden-cars.pl może prowadzić każda osoba, posiadająca ważne prawo jazdy kategorii B. Nie są wymagane żadne dodatkowe uprawnienia.

W skład floty wchodzą dwa modele busów przeznaczonych dla dziewięciu osób. Proponowane wersje to Ford Transit Custom oraz Opel Vivaro, które wyposażone zostały w liczne udogodnienia, podwyższające komfort jazdy. Wśród nich, można wyróżnić m.in. regulowane fotele, klimatyzację, intuicyjny, wielofunkcyjny wyświetlacz oraz funkcjonalną kierownicę. Ze względu na swoją przestrzeń, zarówno Ford jak i Opel, są niezwykle wygodnym rozwiązaniem.

Wszelkie niezbędne informacje znajdziesz na naszej stronie internetowej w zakładce flota/cennik. Koszt wynajmu długoterminowego, liczącego więcej niż 14 dni, ustalany jest indywidualnie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wybrania idealnego modelu samochodu na wynajem!

Dlaczego warto zdecydować się na wynajem busa?

Nowoczesne busy to nie tylko okazja do oszczędzenia pieniędzy czy zorganizowania przewozu na dowolne wydarzenie. To również sposób na zapewnienie sobie najbardziej komfortowej podróży. Nasza wypożyczalnia busów udostępnia markowe pojazdy o podwyższonym standardzie. Nawet wielogodzinna jazda w przyjemnym otoczeniu nie zmęczy ani kierowcy, ani pasażerów. Dlatego coraz więcej osób wykazuje zainteresowanie taką usługą.

Wynajem busów to również sposób na tymczasowe poszerzenie floty pojazdów we własnej firmie. Bardzo często zakup samochodu na własność jest zbędny, a dodatkowo nieopłacalny. W związku z tym firmy decydują się na długoterminowy lub krótkoterminowy wynajem busa, aby zapewnić swoim pracownikom narzędzie do wykonywania pracy. Gdy tylko pojazd przestaje być potrzebny, nie trzeba martwić się jego przechowywaniem lub sprzedażą. Bus wraca do nas, a Państwa firma nie ponosi żadnych kosztów dalszego utrzymywania. To szczególnie dobry pomysł dla przedsiębiorstw, które mają więcej zleceń w trakcie sezonu i nie chcą ponosić wydatków przez cały rok.

Profesjonalna wypożyczalnia busów w twojej okolicy

Działamy na terenie całego regionu oraz jego okolic. Obejmujemy swoimi usługami całe województwo dolnośląskie. Dzięki dobrze ulokowanej siedzibie firmy możemy w ekspresowym czasie dotrzeć na wskazane przez klienta miejsce, nawet najbardziej oddalone. Takie miasta, jak Wałbrzych czy Wrocław mogą liczyć na naszą pomoc w każdej sytuacji. Nasi klienci znajdują się we wszystkich miejscowościach w regionie. Świdnica oraz Dzierżoniów to doskonałe przykłady miejsc, do których docieramy z profesjonalną ofertą.

Na dodatek jesteśmy do waszej dyspozycji całodobowo, w dni powszednie i święta. Klienci mogą więc liczyć na błyskawiczną reakcję w różnych sytuacjach.

Jeżeli chcą Państwo poznać więcej szczegółów na temat oferty, zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy pozostać do Państwa dyspozycji telefonicznie oraz mailowo. Z przyjemnością rozwiejemy wątpliwości dotyczące wynajmu busa, a także ustalimy warunki współpracy.