Usługi związane z wynajmem samochodów świadczymy dla Państwa już od 2009 roku. Działamy na terenie całego dolnego śląska z uwzględnieniem większych miast takich jak Świdnica oraz Wałbrzych. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która stale poszerza swoją ofertę o nowe modele samochodów. W swoim asortymencie posiadamy auta osobowe (miejskie, kompaktowe, średniej klasy, limuzyny), busy 6, 7, 9-osobowe oraz dostawcze do 3,5 t. Bez względu na to, czy interesuje Państwa wynajem busów, czy samochodów osobowych, współpracując z nami wybiorą Państwo rozwiązanie zgodne ze swoimi oczekiwaniami.

Golden-Cars

W ramach naszej działalności wynajmujemy samochody utrzymane w perfekcyjnym stanie technicznym. Nasza flota opiera się na autach fabrycznie nowych. Bogato wyposażone, w pełni sprawne modele, sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się na wynajem samochodów we współpracy z nami. Pragniemy by czuli się Państwo w naszych samochodach komfortowo i bezpiecznie.

Naszą wypożyczalnie cechują proste i przejrzyste zasady. Nie ma dodatkowych ukrytych kosztów, brak dopłat za wyjazdy za granicę, duże limity kilometrów lub ich całkowity brak. Wynajem świadczymy m.in. na terenie miasta Wałbrzych i Świdnica. Oferujemy samochody wyposażone w oszczędne i dynamiczne silniki, do wyboru Diesel lub benzyna. Każdy pojazd wyposażony jest w klimatyzację. Z przyjemnością sprawiamy, by Państwa podróż była przyjemna, bezpieczna i korzystna cenowo.

Zapraszamy.