Naszą ofertę kierujemy nie tylko do klientów indywidualnych, ale również biznesowych, poszukujących samochodów dostawczych na wynajem. Oferujemy bogato wyposażone modele, zapewniające komfort podczas jazdy oraz pozwalające na przewiezienie towaru na europalecie.

Samochody dostawcze na wynajem – modele
Nasi klienci mogą skorzystać z kilku modeli, które można dopasować do indywidualnych potrzeb. W skład naszej floty wchodzą takie pojazdy jak m.in.:
– Dacia Dokker,
– Ford Transit Connect,
– Fiat Ducato.

Ford Transit Connect pomieści 5 osób oraz jedną europaletę, co czyni z niego dobre rozwiązanie dla firm, które szukają pojazdu do przewiezienia towaru oraz przetransportowania pracowników. Silnik diesla świetnie sprawdzi się w tracie, a udogodnienia, takie jak m.in. klimatyzacja, zapewnią komfort podczas jazdy. Innym modelem o podobnych parametrach jest Dacia Dokker, fabrycznie wyposażona w instalację LPG, zapewniającą ekonomiczną jazdę.

Klientom poszukujących modeli z bardziej pakowną przestrzenią ładunkową, polecamy samochody marki Fiat. Modele Ducato w wersji L4H2 oraz L4H3, posiadające moc 150KM oraz 180KM świetnie sprawdzą się do przewiezienia wszelkich towarów. Wspomniane modele wyposażone zostały w pakowną przestrzeń ładunkową o wymiarach 4,07×2,2m oraz 2×2,12m.

Wszystkie modele dostawcze na wynajem są nie tylko praktyczne, ale również wygodne, zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów. Wyposażone zostały w nawigację, tempomat, klimatyzację oraz szereg innych elementów, zapewniających komfort podczas użytkowania.

Wynajem samochodów dostawczych
Umożliwiamy wynajem samochodów w wymiarze krótkoterminowym oraz długoterminowym. W przypadku wynajmu pojazdu na okres przekraczający 14 dni, cenę ustalamy indywidualnie z każdym klientem, odpowiednio pod kątem jego indywidualnych potrzeb.

Wypożyczalnia samochodów Golden-cars.pl oferuje w pełni sprawne pojazdy, których stan techniczny jest regularnie sprawdzany. Dzięki temu, nasze samochody są nie tylko wygodne, ale przede wszystkim bezpieczne.

W celu uzyskania odpowiedzi na jakiekolwiek pytania związane z naszą flotą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.