Przygotowaliśmy doskonałe rozwiązanie zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm, poszukujących komfortowego środka transportu. Jeżeli planujesz rodzinną wycieczkę, wakacje z przyjaciółmi czy wyjazd służbowy dla kilku pracowników, wynajem busa jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie!

Wynajęcie busa pozwoli Ci zmniejszyć koszty paliwa, w odniesieniu do sytuacji, gdy zaangażowane musiałyby zostać dwa auta. Busy są także znacznie wyższe i bardziej przestronne niż auta osobowe, przez co z pewnością zapewnią większy komfort podczas jazdy.

Nowoczesne samochody do przewozu osób
Nasze pojazdy pozwalają na wygodne podróżowanie kierowcy wraz z ośmioma pasażerami. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na rodzinny wyjazd, czy konferencje, szkolenie bądź imprezę integracyjną, busy dowiozą Cię na miejsce, a nowoczesne rozwiązania, zapewnią wygodę nawet podczas długiej podróży.

Jeśli z jakichś powodów nie możesz lub nie chcesz prowadzić, możesz zdecydować się na wynajem busów z kierowcą, który dzięki doświadczeniu i umiejętnościom, zapewni Wam bezpieczeństwo podczas nawet długich tras. Warto wspomnieć, że zgodnie z prawem, busy oferowane przez firmę Golden-cars.pl może prowadzić każda osoba, posiadająca ważne prawo jazdy kategorii B. Nie są wymagane żadne dodatkowe uprawnienia.

W skład floty wchodzą dwa modele busów przeznaczonych dla dziewięciu osób. Proponowane wersje to Ford Transit Custom oraz Opel Vivaro, które wyposażone zostały w liczne udogodnienia, podwyższające komfort jazdy. Wśród nich, można wyróżnić m.in. regulowane fotele, klimatyzację, intuicyjny, wielofunkcyjny wyświetlacz oraz funkcjonalną kierownicę. Ze względu na swoją przestrzeń, zarówno Ford jak i Opel, są niezwykle wygodnym rozwiązaniem.

Wszelkie niezbędne informacje znajdziesz na naszej stronie internetowej w zakładce flota/cennik. Koszt wynajmu długoterminowego, liczącego więcej niż 14 dni, ustalany jest indywidualnie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wybrania idealnego modelu samochodu na wynajem!